Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ στο δεύτερο ημίχρονο (pic). Ανεπίσημο ντεμπούτο για τον Θυμιάνη.

Το γκολ του Μπόιλ στα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης ήταν εκείνο που διαμόρφωσε το 0-1 του πρώτου ημιχρόνου στο φιλικό ματς ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και Χιμπέρνιαν.

Ο Ράζβαν Λουτσέσκου, όπως και στο πρώτο φιλικό παιχνίδι, παρατάσσει την ομάδα του με διαφορετική σύνθεση στο δεύτερο μέρος, δίνοντας τη δυνατότητα σε όλους τους παίκτες να δείξουν τις ικανότητές τους και να αποκτήσουν αγωνιστικό ρυθμό.

Ανεπίσημο ντεμπούτο κάνει ο Κωνσταντίνος Θυμιάνης, ενώ την πρώτη του συμμετοχή στα φετινά φιλικά κάνει ο Χρήστος Ταλιχμανίδης, καθώς στο ματς με την ΑΕΚ Λάρνακας είχαν αγωνιστεί οι Κοτάρσκι και Τσιφτσής.

Η ενδεκάδα του δευτέρου ημιχρόνου: 1.Ταλιχμανίδης, 2.Όττο, 3.Μπάμπα, 4.Θυμιάνης, 5.Μιχαηλίδης, 6.Τσιγγάρας, 7.Βιεϊρίνια, 8.Οζντόεφ, 9.Σαμάτα, 10.Γκούμας, 11.Κουαλιάτα.

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ στο δεύτερο ημίχρονο (pic). Ανεπίσημο ντεμπούτο για τον Θυμιάνη. Reviewed by GEORGE GEOPONOS on Ιουλίου 06, 2024 Rating: 5